Galerii

Olete siin:
111111

78. Valgest kivist tööpinna ja puidust sahtlisisuga köögimööbel

Küsi lisainfot

Köögimööbli tööpind on 30 ja 20 mm paksune presskivi Bianco Venato. Uksed ja esipaneelid Fenix 0029, postidel disainspoon Oak Harlem. Valamu Franke KBG 110-50 on paigaldatud tööpinna alla ning pliidiplaat on tööpinnaga tasa. Käepide – L ja C alumiiniumprofiiliga, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad. Prügisahtli põlvega avamiseks on paigaldatud Sensomatic elektriline avaja. Valgustuseks on kasutatud puutevaba sensorlülitiga süvistatud LED ribavalgustit.

111111

77. MDF-ist uste ja valge kivist tööpinnaga köögimööbel

Küsi lisainfot

Köögimööbli tööpind on 30 mm paksune presskivi Noble Supreme White. Uksed ja esipaneelid on MDF-ist, mis viimistletud valge poolmatt värviga. Valamu Franke BXX 210/110-50 on paigaldatud tööpinna alla. Valgustuseks on kasutatud puutevaba sensorlülitiga süvistatud LED ribavalgustit.

101010

76. Kivist tööpinna ja täispuidust saarega köögimööbel

Küsi lisainfot

Köögimööbli tööpind on 30 mm paksune presskivi Eboni Field, millesse on integreeritud must Twist pistikupesad, laud on 30 mm paksune tamme liimpuit. Uksed ja esipaneelid Fenix 0720. Valamu Franke KBG 110-50 on paigaldatud tööpinna alla ning pliidiplaat on tööpinnaga tasa. Käepide – L ja C alumiiniumprofiiliga, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad.

121212

75. Fenix uste ja Versahit pistikupesadega köögimööbel

Küsi lisainfot

Köögimööbli tööpind on 40 mm paksune laminaat. Uksed ja esipaneelid Fenix 0718. Käepide – L ja C alumiinumprofiiliga, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad, saare osal tip-on. Köögisaarde on integreeritud Versahit pistikupesad. Valgustuseks on ülemiste kappide all süvistatud ning käepideme profiilis pinnapealne LED-riba koos profiilisisese sensorlülitiga.

111111

74. Disainspoonist saare osaga ja MDF-ist ustega köögimööbel

Küsi lisainfot

Tööpind on 30 mm paksune presskivi Grey Mirror. Uksed ja esipaneelid MDF RAL 7035, saare osa disainspoon Oak Harlem. Valamu Franke KBG 110-50 on paigaldatud tööpinna alla ning pliidiplaat on tööpinnaga tasa. Käepide – freesitud soon, ülemised kapid on alt ja puutega avatavad. Valgustuseks on ülemiste kappide all süvistatud ning saare osal pinnapealne LED-riba koos profiilisisese sensorlülitiga.

888

73. Fenix uste ja kivist tööpinnaga köögimööbel

Küsi lisainfot

Köögimööbli tööpind on 30 mm paksune presskivi Starlight Black. Uksed ja esipaneelid Fenix 0718. Käepide – L ja C alumiinumprofiiliga, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad. Valgustuseks on ülemiste kappide all süvistatud LED-riba koos profiilisisese sensorlülitiga. Valamu Franke KBG 110-50 on paigaldatud tööpinna alla.

777

72. Betoonist tööpinnaga köögimööbel

Küsi lisainfot

Köögimööbli tööpind on betoonist, köögisaarel 30 mm paksune saare täispuit. Uksed ja esipaneelid MDF RAL 7035. Käepide – 480-192, mis on värvitud mustaks, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad. Valgustuseks on süvistatud LED-riba koos profiilisisese sensorlülitiga.

121212

71. Disainspooni ja Fenix ustega köögimööbel

Küsi lisainfot

Köögimööbli tööpind on 12 mm paksune kivi Dekton Sirius, saarel puidust lauaplaat. Uksed ja esipaneelid on disainspoon Ivory Oak, postidel Fenix 0720. Prügisahtli põlvega avamiseks on paigaldatud Sensomatic elektriline avaja. Keraamiline antratsiit matt valamu Franke KBK 110-50 on paigaldatud tööpinna alla. Nurgakapis on ½ karussell Le Mans ja valgustuseks on süvistatud LED-riba koos profiilisisese sensorlülitiga. Käepide – L ja C alumiiniumprofiiliga, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad.

111111

70. Tamme täispuidust ja kivist tööpinnaga köögimööbel

Küsi lisainfot

Köögimööbli tööpind on 20 mm paksune kivi Noble Desiree Grey, saare osal tamme liimpuit. Uksed ja esipaneelid on MDF RAL 7004, ülemised kapid MDF RAL 9016. Valamu Franke KBG 110-50 on paigaldatud tööpinna alla ning pliidiplaat on tööpinnaga tasa. Käepidemed on värvitud ustega sama tooni. Nurgakapis on pöörlevate ustega karussell Mondo ja valgustuseks on süvistatud LED-riba koos profiilisisese sensorlülitiga.

999

69. Kivist tööpinna ja valgete kõrgläikeliste ustega köögimööbel

Küsi lisainfot

Köögimööbli tööpind on 30 mm paksune presskivi Starlight Black, millesse on integreeritud must Versahit pistikupesad. Uksed ja esipaneelid MDF-ist, mis on viimistletud valge kõrgläikelise värviga. Valamu Franke KBG 110-50 on paigaldatud tööpinna alla ning pliidiplaat on tööpinnaga tasa. Käepide – freesitud soon, ülemised kapid on alt ja puutega avatavad.

111111

68. Täispuidust tööpinna ja Fenix ustega köögimööbel

Küsi lisainfot

Köögimööbli tööpind on 40 mm paksune tamme liimpuit Rustic. Uksed ja esipaneelid Fenix 0029, ülemistel kappidel lakitud disainspoon Vintage Oak Harlem. Käepide – L ja C alumiiniumprofiil, ülemised kapid alt avatavad. Valgustuseks on süvistatud LED riba.

121212

67. Fenix ja Vintage Oak Harlem ustega köögimööbel

Küsi lisainfot

Köögimööbli tööpind on 20 mm paksune presskivi Aramis. Uksed ja esipaneelid Fenix 0029, postidel disainspoon Vintage Oak Harlem. Pliidiplaat tööpinnaga tasa ja keraamiline valamu Franke KBK 110-50 on paigaldatud tööpinna alla. Käepide – valgeks värvitud 480-192 ja kõrgetel postidel L ja C alumiiniumprofiiliga, ülemised kapid on alt avatavad. Valgustuseks on kasutatud sensorlülitiga süvistatud LED ribavalgustit.

111111

66. Rulookappide ja lemmiklooma söögikohtadega köögimööbel

Küsi lisainfot

Köögimööbli tööpind on laminaat H3331. Uksed ja esipaneelid on MDF-ist, mis viimistletud valge poolmatt värviga, ülemised kapid on kõrgläikelise värviga RAL 7040. Prügisahtli põlvega avamiseks on paigaldatud Sensomatic elektriline avaja. Käepide – freesitud soon, ülemised kapid on alt ja puutega avatavad. Rulookappidesse ja ülemiste kappide alla on süvistatud LED riba, mille sensorlülitid on puutevabad ja liikumisanduriga.

999

65. Tööpinda integreeritud pistikupesadega köögimööbel

Küsi lisainfot

Uksed ja esipaneelid MDF-ist, mis on viimistletud valge kõrgläikelise värviga, postidel 19 mm paksune tammespoon. Köögimööbli tööpind on laminaat W9800, millesse on integreeritud Versahit pistikupesad. Käepide – L ja C alumiiniumprofiiliga, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad. Valgustuseks on süvistatud LED-riba.

999

64. Tamme naturaalspoonist ja MDF-ist ustega köögimööbel

Küsi lisainfot

Köögimööbli tööpind on 20 mm paksune presskivi Aurora Snow. Uksed ja esipaneelid MDF RAL 9003, postidel lakitud tammespoon. Valamu Franke KBG 110-50, mis paigaldatud tööpinna alla. Käepide – freesitus soon, ülemised kapid on alt ja puutega avatavad. Prügisahtli põlvega avamiseks on paigaldatud Sensomatic elektriline avaja. Valgustuseks on süvistatud LED riba.