Archives:

You are here:

126. Disainspoonist ustega ning kivist tööpinnaga köögimööbel

Uksed ja esipaneelid disainspoon Oak Smoked Robusta, saarel Fenix 0720. Köögimööbli tööpind on 20 mm paksune kivi Nero Assoluto Leather, millesse on integreeritud Versahit pistikupesa. Valamu Blanco Subline 500-U on paigaldatud tööpinna alla ning pliidiplaat on süvistatud tööpinnaga tasa. Käepide – PEAK must, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad. Valgustuseks on kasutatud süvistatud LED ribavalgustit.

Loe lähemalt

125. Profiilustega köögimööbel

Uksed ja esipaneelid MDF profiiluks Marje, mis on viimistletud valge poolmatt värviga. Köögimööbli tööpind on 30 mm paksune presskivi Crystal Quartz White, saarel 40mm paksune tamme liimpuit, mis on peitsitud valge õliga. Valamu Franke KBG 110-50 on paigaldatud tööpinna alla ning pliidiplaat on süvistatud tööpinnaga tasa. Käepide – Senses mini ning nupud, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad. Prügisüsteemi avamiseks on paigaldatud LED sensoriga elektriline avaja Hailo Libero. Valgustuseks on kasutatud puutevaba sensorlülitiga LED ribavalgusti.

Loe lähemalt

123. 4D spoon ja MDF ustega köögimööbel

Uksed ja esipaneelid MDF RAL 9010, ülemistel kappidel 4D spoon. Köögimööbli tööpind on 30 mm ning taustaplaat 20 mm paksune kivi Ambiente Light, laua osa tamme liimpuit. Valamu Franke KBG 110-52 on paigaldatud tööpinna alla ning pliidiplaat on süvistatud tööpinnaga tasa. Käepide KFMANGO 172 ja 320, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad. Valgustuseks on kasutatud süvistatud LED ribavalgustit.

Loe lähemalt

122. Mustaks peitsitud tammespoon ustega köögimööbel

Uksed ja esipaneelid mustaks peitsitud tammespoon. Köögimööbli tööpind on 20 mm paksune keraamiline kivi Sirius, millesse on integreeritud Versahit pistikupesa ning õhupuhastajaga pliidiplaat. Valamu Schock N-100L on paigaldatud tööpinna alla. Käepidemed – L ja C profiil RAL 9004, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad. Valgustuseks on kasutatud LED ribavalgustit, mille lüliti lülitab valgusti automaatselt sisse ja välja, kui uks avatakse või suletakse.

Loe lähemalt

121. Fenix ja disainspoon ustega köögimööbel

Uksed ja esipaneelid Fenix 0720, ülemistel kappidel disainspoon Oak Harlem. Köögimööbli tööpind on 20 mm ning taustaplaat 10 mm paksune keraamiline kivi Sirius, saarel 40 mm paksune tamme liimpuit. Valamu Franke KBG 110-50 on paigaldatud tööpinna alla ning pliidiplaat on süvistatud tööpinnaga tasa. Käepide – L ja C profiil RAL 9004, ülemised kapid alt ning alumised sahtlid tip-on avatavad. Prügisüsteemi avamiseks on paigaldatud LED sensoriga elektriline avaja Hailo Libero. Valgustuseks on kasutatud puutevaba sensorlülitiga süvistatud LED ribavalgustit.

Loe lähemalt

120. Kivist tööpinna ning PerfectSense ustega köögimööbel

Uksed ja esipaneelid melamiin PerfectSense U961, ülemised kapid melamiin H1181. Köögimööbli tööpind on 30 mm paksune kivi Nero Assoluto Leather. Valamu Franke KBG 110-52 on paigaldatud tööpinna alla ning pliidiplaat on süvistatud tööpinnaga tasa. Käepide – VANN must, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad. Valgustuseks on kasutatud puutevaba sensorlülitiga süvistatud LED ribavalgustit ning LED kohtvalgustit.

Loe lähemalt

119. Ribipaneelide ning Optiwhite taustaklaasiga köögimööbel

Uksed ja esipaneelid Fenix 0725. Köögimööbli tööpind on 30 mm paksune presskivi Noble Areti Bianco, millesse on integreeritud Versahit pistikupesa ning saarel on läbipaistev taustaklaas. Valamu Franke KBG 110-50 on paigaldatud tööpinna alla ning pliidiplaat on süvistatud tööpinnaga tasa. L ja C profiil RAL 7012, ülemised kapid alt ning tip-on avatavad. Prügisüsteemi avamiseks on paigaldatud LED sensoriga elektriline avaja Hailo Libero Valgustuseks on kasutatud puutevaba sensorlülitiga süvistatud LED ribavalgustit.

Loe lähemalt

118. Fenix ustega ning keraamilise tööpinnaga köögimööbel

Uksed ja esipaneelid Fenix 0720 ja Fenix 0748. Köögimööbli tööpind on 20 mm paksune keraamiline kivi Sirius, millesse on integreeritud pistikupesa Versahit. Valamu Franke KBG 110-50 on paigaldatud tööpinna alla ning pliidiplaat on süvistatud tööpinnaga tasa. Käepide – L ja C profiil RAL 9004, ülemised kapid alt ning alumised sahtlid tip-on avatavad. Prügisüsteemi avamiseks on paigaldatud LED sensoriga elektriline avaja Hailo Libero Valgustuseks on kasutatud puutevaba sensorlülitiga süvistatud LED ribavalgustit.

Loe lähemalt

117. I Cooking pliidiplaatide ja kivist tööpinnaga köögimööbel

Uksed ja esipaneelid Fenix 0720, 0719 ning disainspoon Shinnoki Natural Oak. Köögimööbli tööpind on 30 mm ning taustaplaat 12 mm paksune presskivi Gobi Black. Tööpinda on integreeritud I Cooking pliidiplaadid. Valamud Franke KBG 110-34 ja 110-50 on paigaldatud tööpinna alla. Prügisüsteemi avamiseks on paigaldatud LED sensoriga elektriline avaja Hailo Libero. Käepide – L ja C RAL 9004, ülemised kapid on tip-on avatavad. Valgustuseks on kasutatud süvistatud LED ribavalgustit.

Loe lähemalt