Galerii

You are here:
121212

122. Fenix ja disainspoon ustega köögimööbel

Küsi lisainfot

Uksed ja esipaneelid Fenix 0748, postidel disainspoon Shinnoki Natural Oak. Köögimööbli tööpind on 30 mm presskivi Noble Pietra Grey, millesse on integreeritud Versahit pistikupesad. Valamu Franke KBG 110-50 on paigaldatud tööpinna alla ning pliidiplaat on süvistatud tööpinnaga tasa. Prügisüsteemi avamiseks on paigaldatud LED sensoriga elektriline avaja Hailo Libero. Käepide – L ja C RAL 7039 profiiliga, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad. Valgustuseks on kasutatud süvistatud LED ribavalgustit.

121212

121. Keraamilisest kivist tööpinna ja BORA pliidiplaadiga köögimööbel

Küsi lisainfot

Uksed ja esipaneelid Fenix 0724, postidel pähklispoon. Köögimööbli tööpind on 20 mm paksune keraamiline kivi Kelya. Köögisaarde on integreeritud Bora pliidiplaat koos õhupuhastajaga. Prügisüsteemi avamiseks on paigaldatud LED sensoriga elektriline avaja Hailo Libero. Käepide – L ja C RAL 9004 profiiliga, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad. Valgustuseks on kasutatud liikumisanduriga süvistatud LED ribavalgustit.

111111

120. Kivist tööpinda integreeritud õhupuhastajaga köögimööbel

Küsi lisainfot

Uksed ja esipaneelid on MDF-ist, mis viimistletud valge värviga. Köögimööbli tööpind on 30 mm paksune presskivi Pietra Grey, millesse on integreeritud Versahit pistikupesad ja õhupuhastaja. Ahjukapi küljele on paigaldatud EVOline pistikupesade torn. Valamu Franke KBG 110-50 on paigaldatud tööpinna alla ja kõrvale on tehtud veesooned. Pliidiplaat on süvistatud tööpinnaga tasa. Käepide – freesitud soon, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad. Prügisüsteemi avamiseks on paigaldatud LED sensoriga elektriline avaja Hailo Libero.

121212

119. Tamme täispuidust tööpinna ja Fenix ustega köögimööbel

Küsi lisainfot

Uksed ja esipaneelid Fenix 0029. Köögimööbli tööpind ning riiulid on 40 mm paksune tamme liimpuit. Valamu Franke KBG 110-50 on paigaldatud tööpinna alla ning pliidiplaat on süvistatud tööpinnaga tasa. Prügisüsteemi avamiseks on paigaldatud LED sensoriga elektriline avaja Hailo Libero. Käepide – L ja C alumiiniumprofiiliga, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad. Valgustuseks on kasutatud puutevaba sensorlülitiga süvistatud LED ribavalgustit.

111111

118. Kivist tööpinna ning pliidiplaati integreeritud õhupuhastiga köögimööbel

Küsi lisainfot

Uksed ja esipaneelid Fenix 0718, seinariiulid disainspoon Oak Harlem ning saare osa on tammespoonist, mis viimistletud pähkli tooni õlivahaga. Köögimööbli tööpind on 30 mm paksune presskivi Nero Assoluto. Saarde on integreeritud õhupuhastajaga pliidiplaat Falmec. Valamu Franke KBG 110-50 on paigaldatud tööpinna alla. Käepide – L ja C alumiiniumprofiiliga, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad.

131313

117. I Cooking pliidiplaatide ja Fenix ustega köögimööbel

Küsi lisainfot

Uksed ja esipaneelid Fenix 0029. Köögimööbli tööpind on kivist Blanco Zeus ja saare tööpind Storm Gris Natural, millesse on integreeritud I Cooking pliidiplaadid (materjal ja teostus – Diapol). Käepide – L ja C alumiiniumprofiiliga, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad. Prügisahtli põlvega avamiseks on paigaldatud Sensomatic elektriline avaja. Sahtlitel on Crystal Plus klaasiga sahtliküljed ning Tavinea Sorto sahtlisisu söögiriistadele. Valgustuseks on kasutatud puutevaba sensorlülitiga süvistatud LED ribavalgustit.

101010

116. Laminaadist tööpinna ja Fenix ustega köögimööbel

Küsi lisainfot

Uksed ja esipaneelid Fenix 0724, riiulid melamiin H3395. Köögimööbli tööpind on laminaat H3395. Käepide – L ja C alumiiniumprofiiliga, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad. Valgustuseks on kasutatud puutevaba sensorlülitiga süvistatud LED ribavalgustit.

121212

115. Graniidist tööpinnaga köögimööbel

Küsi lisainfot

Uksed ja esipaneelid MDF RAL 9010, ülemistel kappidel disainspoon Oak Vintage Harlem. Köögimööbli tööpind on Leather pinnaviimistlusega Graniit Silver Pearl, millesse on integreeritud Versahit pistikupesad ning pliidiplaat on süvistatud tööpinnaga tasa. Prügisüsteemi avamiseks on paigaldatud LED sensoriga elektriline avaja Hailo Libero. Käepide – L ja C alumiiniumprofiiliga RST viimistlus, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad. Valgustuseks on kasutatud puutevaba sensorlülitiga süvistatud LED ribavalgustit. Taustaplaat – taustvärvitud klaas RAL 9010.

121212

114. Fenix ja disainspoon ustega köögimööbel

Küsi lisainfot

Uksed ja esipaneelid Fenix 0720, ülemistel kappidel disainspoon Shinnoki Ivory Oak. Köögimööbli tööpind on 20 mm paksune keraamiline kivi Sirius, millesse on integreeritud Versahit pistikupesad. Valamu Franke KBG 110-50 on paigaldatud tööpinna alla ning pliidiplaat on süvistatud tööpinnaga tasa. Käepide – L ja C alumiiniumprofiiliga ning 819-320 RAL 9004, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad. Valgustuseks on kasutatud süvistatud LED ribavalgustit.

777

113. Keraamilise tööpinna ning Fenix ustega köögimööbel

Küsi lisainfot

Uksed ja esipaneelid Fenix 0724. Köögimööbli tööpind on 12 mm paksune keraamiline kivi Kelya. Valamu Franke KBG 110-52 on paigaldatud tööpinna alla. Käepide – L ja C RAL 7012, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad. Prügisahtli põlvega avamiseks on paigaldatud Sensomatic elektriline avaja. Sahtlitel on Crystal Plus klaasiga kõrged küljed. Valgustuseks on kasutatud süvistatud LED ribavalgustit.

999

112. MDF ja peitsitud tammespoon ustega köögimööbel

Küsi lisainfot

Uksed ja esipaneelid MDF-ist, ülemistel kappidel peitsitud tammespoon. Köögimööbli tööpind on 30 mm paksune presskivi Crystal Quartz White. Valamu Franke KBG 110-50 on paigaldatud tööpinna alla ning pliidiplaat on süvistatud tööpinnaga tasa. Käepide – freesitud soon, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad. Valgustuseks on kasutatud süvistatud LED ribavalgustit.

111111

111. Profiiluste ja tamme täispuidust tööpinnaga köögimööbel

Küsi lisainfot

Uksed ja esipaneelid MDF profiiluks, mis on viimistletud valge poolmatt värviga, veiniriiul tamme liimpuit. Köögimööbli tööpind on 40 mm ning taustaplaat 19 mm paksune tamme liimpuit. Valamu Franke KBG 110-52 on paigaldatud tööpinna alla. Prügisahtli põlvega avamiseks on paigaldatud Sensomatic elektriline avaja.

141414

110. Fenix uste ning pliidiplaati integreeritud õhupuhastiga köögimööbel

Küsi lisainfot

Uksed ja esipaneelid Fenix 0718, saare osal Fenix 0029. Köögimööbli tööpind on 30 paksune presskivi Bianco Venato, millesse on integreeritud Versahit pistikupesad. Valamu Franke KBG 110-50 on paigaldatud tööpinna alla. Pliidiplaat Elica koos integreeritud õhupuhastiga on süvistatud tööpinnaga tasa. Käepide – L ja C alumiiniumprofiiliga, ülemised kapid tip-on avatavad.

121212

109. Presskivist tööpinnaga ja tammespoon ustega köögimööbel

Küsi lisainfot

Köögimööbli tööpind on 30 mm ning taustaplaat 12 mm paksune presskivi Starlight White. Uksed ja esipaneelid MDF RAL9010 ning tammespoon. Valamu Franke KBG 110-50 on paigaldatud tööpinna alla ning pliidiplaat on süvistatud tööpinnaga tasa. Käepide – L ja C alumiiniumprofiiliga, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad. Prügisahtli põlvega avamiseks on paigaldatud Sensomatic elektriline avaja. Valgustuseks on kasutatud puutevaba sensorlülitiga LED ribavalgusti.

111111

108. MDF ja disainspoon ustega köögimööbel

Küsi lisainfot

Uksed ja esipaneelid MDF RAL 7012, postidel disainspoon Oak Vintage Harlem. Köögimööbli tööpind on laminaat H3395. Käepide – L ja C alumiiniumprofiiliga, ülemised kapid alt ja tip-on avatavad. Valgustuseks on kasutatud LED-riba koos profiilisisese sensorlülitiga.