Köögimööbli lisad

Elektriline prügisahtli avaja SENSOMATIC

Sensomatic avab käsi kasutamata prügisahtli, kui puudutate põlvega esipaneeli.

Elektriline prügisahtli avaja HAILO Libero 3.0

LED valguskiirega varustatud prügisahtli avajat on mugav kasutada – liigutage LED sensori läheduses jalga ja uks avaneb.

Pistikupesad VERSAHIT

Tänu kompaktsele disainile ja madalale paigaldamissügavusele ei võta pistikupesad ruumi allolevast kapist ja saab paigaldada ka sahtliboxide peale. VERSAHIT pistikupesad on saadaval roostevaba, musta ja valge viimistlusega ning koosneb kahest pistikupesast, mida saab eraldi avada lihtsa vajutusega.

Pistikupesade torn EVOLINE

Kolmele pistikule mõeldud torni saab kergelt tööpinnast välja tõmmata. Selle suurimaks eeliseks on see, et torni saab lükata tööpinna sisse ka siis, kui pistikud on ühendatud.

Pistikupesad TWIST

Tänu kompaktsele disainile ja madalale paigaldamissügavusele ei võta TWIST ruumi allolevast kapist ja saab paigaldada ka sahtliboxide peale. Pistikupesad avanevad pealmist katet keerates, mis on valikus roostevaba, valge ja musta viimistlusega.

Pistikupesade torn ELEVATOR

Puutega avanev ja roostevaba viimistlusega pistikupesade torn on saadaval kahes erinevas valikus – Elevator 2, kus on kaks pistikupesa klassikalisele ümmargusele pistikule ja Elevator 3, kus on kolm pistikupesa, millest üks klassikaline ümmargune ja kaks lapiku otsaga pistikutele.