Köögimööbli lisad

Elektriline prügisahtli avaja HAILO Libero 3.0

LED valguskiirega elektrilist prügisahtli avajat on mugav kasutada – asetage jalg LED sensori lähedusse ja uks avaneb. Integreeritud LED valguskiir on dimmerdatav ja vajadusel saab selle välja lülitada. Reguleeritav avanemise tugevus ja reageerimiskaugus. Seadistuste muutmiseks ja reguleerimiseks on vaja WiFi ühendust.

Elektriline prügisahtli avaja SENSOMATIC

Sensomatic avab käsi kasutamata prügisahtli, kui puudutate põlvega esipaneeli.

Rätikuhoidja ukse servale

Rätikuhoidjat saab paigaldada ukse servadesse, mille paksus on 16-21 mm. Saadaval on kahte tooni – must ja roostevaba.

Pistikupesad VERSAHIT

Versahit pesasid saab avada vajutusega. Tänu kompaktsele disainile ja madalale paigaldamissügavusele ei võta pistikupesad ruumi allolevast kapist ja saab paigaldada ka sahtlite peale. Versahit 2x220V pistikupesad on saadaval kolmes toonis – must, roostevaba ja valge. Versahit 1×220 + 2x USB on saadaval kahes toonis –  must ja roostevaba. 

Pistikupesad TWIST

Twist pistikupesasid saab avada pealmist katet keerates. Tänu kompaktsele disainile ja madalale paigaldamissügavusele ei võta pistikupesad ruumi allolevast kapist ja saab paigaldada ka sahtlite peale. Pistikupesasid on saada kolmes toonis – must, roostevaba ja valge.

Pistikupesade torn ELEVATOR

Puutega avanev ja roostevaba viimistlusega pistikupesade torn on saadaval kahe erinevas valikus – Elevator 2, kus on kaks pistikupesa klassikalisele ümmargusele pistikule ja Elevator 3, kus on kolm pistikupesa, millest üks klassikaline ümmargune ja kaks lapiku otsaga pistikutele.

Seinareelingu komplekt

Seinareelingu komplektid on saadaval kolmes laiuses – 600, 900 ja 1200 mm. Riiulid on viimistletud musta mati värviga.