Köögitehnika

Köök on kodu süda ja perekonna kohtumispaik. Just siin valmivad maailma parimad kodused toidud.

Köögimööbel ning köögitehnika käivad käsikäes. Kuid milline köögitehnika valida? Kaubamärkide, mudelite, funktsioonide, disainide, värvide ning hinnaklasside hulk võib võtta esimese hooga silme eest kirjuks. Et teha õige valik, tuleb mõelda läbi järgmised asjad:

Perede suurused, vajadused ja võimalused on erinevad ning seadmed, mis ühe jaoks tunduvad õiged, ei pruugi jälle teisele sobida. Seega tuleks tehnika valimisel arvestada pereliikmete arvuga ja küsida endalt enne ostmist, kumb on Teie jaoks tähtsam: kas hind või funktsionaalsus. Pidage meeles, et lisaks hinnale ja funktsionaalsusele pakub stiilne kodutehnika võimalust muuta oma köögi sisekujundus palju huvitavamaks. 

Tutvuge enamlevinud tehnikatootjate lühitutvustustega, valige välja sobivad mudelid ja me teeme Teile hinnapakkumise. www.elux.ee

BOSCH
Boschi köögitehnika sobib ennekõike neile, kes hindavad moodsaid interjööre, innovatsiooni ning Saksa kvaliteeti. Boschi toodang on Eesti turul hinnatud ennekõike vastupidavuse ja kasutusmugavuse poolest. Samuti hinnatakse Boschi puhul nende köögitehnika kasutajasõbralikkust ja turvalisust.
ELECTROLUX
1990ndatel esimese lääne köögitehnikatootja Eesti turule tulnud Electroluxi köögitehnika on Eestis klassiku staatuses. Electroluxi puhul hinnatakse enim nende laia valikut, mis katab ära kogu köögi tehnikavajaduse hädavajalikust seadmetest spetsiifiliste lisaseadmeteni. Samuti on Electroluxi tooted tuntud kasutajamugavuse ning vastupidavuse poolest.
AEG
AEG köögitehnika on kõrgelt hinnatud disainisõprade seas. Kuid peale väljapaistva disaini iseloomustavad AEG köögitehnikat ka kasutajamugavus ning energiatõhusus. samuti on AEG köögitehnika valik niivõrd laiahaardeline, et katab ära kogu köögi tehnikavajaduse, mistõttu sobib AEG ka neile, kelle jaoks on oluline, et kogu köögitehnika oleks samast kohast.
FALMEC
Just Cookerhoods – Falmec on hinnatud õhupuhastajate tootja. Disain, kvaliteet ja tõhusus on need omadused, mis iseloomustavad Falmeci õhupuhastajaid.
SMEG
Smegi köögitehnika on kõrgelt hinnatud stiilisõprade ja retroesteetika austajate seas. Smegi köögiseadmeid on visuaalselt atraktiivsed ja lisavad köögile erilist elegantsi ja iseloomu. Samas on Smegi köögitehnika igati kaasaegne, retrodisaini taga peidab ennast innovatsiooni viimane sõna.