Miks USALDADA köögimööbli valmistamine meile?

Toome Teieni peamised põhjused, mille poolest erineme teistest mööblitootjatest.

Tasumine käib peale paigaldust

Reeglina võtavad mööblitootjad 50% ettemaksu enne mööbli valmistamist ja teine 50% mööbli maksumusest tuleb tasuda enne paigaldamist – see tähendab 100% ettemaksu toote eest, mida Te ei ole reaalselt näinud! Riskantne, kas pole? Mis juhtub, kui mööbli välimus ei vasta ootustele ega kvaliteet lubadustele? Kui kogu summa tasutud, võib kaebuste lahendamine kujuneda pikaks vägikaikaveoks. Kuid mitte meiega - meilt tellitud mööbli eest võivad eraisikud teise osa tasuda peale mööbli paigaldust.

Close up of hands shopping/paying online with laptop and credit card

Garantii kestab kolm aastat

Kuna kasutame köögimööbli valmistamisel Euroopa juhtivate firmade tootmisseadmeid, materjale ja furnituuri, saame lubada, et meilt tellitud mööbel kestab kaua ja kindlalt. Meilt tellitud köögimööblile kehtib kolmeaastane garantiiaeg, mille jooksul kõrvaldame tasuta kõik puudused, mis on põhjustatud tootmisdefekti või praagi materjali poolt.

Teie köögitehnika paigaldamine käib lisatasuta

Täiusliku köögi lahutamatu osa on köögitehnika. Meie kaudu on võimalik tellida ka köögitehnikat, mis tuuakse teile kohale mööbliga samal päeval. Kuid kui Te ei soovi koos mööbliga uut köögitehnikat või otsustate tellida selle ise, siis me ei võta teilt selle paigaldamise eest lisatasu

Kivist tööpindade ja tagaseinte paigaldus käib samal päeval köögimööbliga

Tavaliselt võetakse kivist tööpindade ja tagaseinte mõõdud alles peale mööbli paigaldamist ning nende paigaldamine toimub kolme-nelja nädala pärast. Meie paigaldame kivist tööpinnad ja tagaseinad mööbliga samal päeval. See tähendab, et saate oma uut köögimööblit kasutama hakata kohe.

Tagame parima hinna ja kvaliteedi suhte

Oma ettevõtte filosoofias oleme alati lähtunud põhimõttest, et kvaliteedi arvelt järeleandmisi ei tee. Tänu väikesele kollektiivile saame pühenduda igale kliendile personaalselt ja Teie mööbel valmib suurepärase meeskonnatöö tulemusel. Meie kogemused mööbli tootmises ulatuvad aastasse 1998, selle ajaga on välja kujunenud ainult meile omased töövõtted ja parim furnituur, mida kasutada vastupidava mööbli valmistamiseks.

DIY woodworking and furniture making and craftsmanship and handwork concept.