Miks USALDADA köögimööbli valmistamine meile?

Toome Teieni peamised põhjused, mille poolest erineme teistest mööblitootjatest:

TASUMINE peale paigaldust


Enamus mööblitootjaid võtavad 50% ettemaksu enne mööbli valmistamist ja teise osa peate tasuma enne paigaldamist – see tähendab, et teete 100% ettemaksu toote eest, mida Te ei ole reaalselt näinud! Riskantne, kas pole? Mis juhtub, kui mööbel ei vasta ootustele või kvaliteet ei ole see, mida lubati? Pretensioonide ja probleemide lahendamine tootjaga ei pruugi tuua Teile soovitud lahendust ja võib venida väga pikaks, sest olete juba kogu summa tasunud. MEILT tellitud mööbli eest võivad eraisikud teise osa tasuda peale mööbli paigaldust.

 

GARANTII köögimööblile 3 aastat

Kasutame oma toodangu valmistamisel Euroopa juhtivate firmade mööblifurnituure, materjale ja tootmisseadmeid, mis tagavad mööbli vastupidavuse ja kvaliteedi. Just sellepärast saame MEIE pakkuda oma toodangule vähemalt 3 aastat garantiiaega. Garantiiaja jooksul kõrvaldame tasuta kõik puudused, mis on põhjustatud tootmisdefekti või praagi materjali poolt.

 

KLIENDI tehnika paigaldus ilma lisatasuta

Täiusliku köögi üks tähtsamaid osasid on kahtlemata köögitehnika. Mööbli tellimisel saavad kliendid tellida meie käest ka köögitehnika, mille toome köögimööbliga samal päeval objektile ja integreerime mööblisse. Juhul, kui kliendil on juba tehnika olemas või soovib selle ise osta, siis MEIE ei võta Teie tehnika paigalduse eest lisatasu.

 

KIVIST tööpindade paigaldus samal päeval mööbliga

Kivist tööpinnad koguvad aina rohkem populaarsust just oma hea vastupidavuse ja praktilisuse poolest, kuna võimaldavad valamu kinnitada tööpinna alla ja pliidiplaadi süvistada tööpinna sisse, mis muudab tööpinna puhastamise väga lihtsaks. Tavaliselt võetakse kivist tööpindade mõõdud alles peale mööbli paigaldamist ja Teil tuleb oodata veel umbes 3-4 nädalat. MEIE paigaldame kivist tööpinnad samal päeval mööbliga, mis tähendab, et saate oma uut köögimööblit kohe ka kasutama hakata.

 

GARANTEERIME parima hinna ja kvaliteedi suhte

Oma ettevõtte filosoofias oleme alati lähtunud põhimõttest, et kvaliteedi arvelt järeleandmisi ei tee.Tänu väikesele kollektiivile saame pühenduda igale kliendile personaalselt ja Teie mööbel valmib suurepärase meeskonnatöö tulemusel. Meie kogemused mööbli tootmises ulatuvad aastasse 1998, selle ajaga on välja kujunenud ainult meile omased töövõtted ja parim furnituur, mida kasutada vastupidava mööbli valmistamiseks. Selle tõestuseks pakume köögimööblile 3 aastat täisgarantiid ja võimaldame eraisikutele teise osa tasumist peale mööbli paigaldamist. MEIE garanteerime Teile parima hinna ja kvaliteedi suhte!