Cargod

Cargo Kesseböhmer DISPENSA

DISPENSA on otse väljatõmmatav cargo süsteem, mida saab kasutada 1200-2300 mm kõrgustes ja 300, 400, 500 ja 600 mm laiustes kappides. Võimalik on valida nelja erineva korvriiuli vahel: Metal Basket, Arena Classic, Arena Style ja Arena Vario.

Cargo Kesseböhmer KOME

KOME on otse väljatõmmatav cargo süsteem, mille korvidel on libisemisvastased täis-põhjad. Cargot saab kasutada 1600-2050 mm kõrgustes ning 300 ja 400 mm laiustes kappides. Cargo kandevõime on 100 kg. Võimalik on valida kahe tooni vahel – tumehall ja hõbehall.

Cargo Kesseböhmer SWING

SWING on 100% väljatõmmatav ja 90 kraadi keeratav mehhanism, mis muudab selle kasutamise eriti mugavaks. Seda cargot saab kasutada 1200-2200 mm kõrgustes ja 300-400 mm laiustes kappides. Võimalik valida nelja erineva korvriiuli vahel: Metal Basket, Arena Classic, Arena Style ja Arena Vario.

Cargo Kesseböhmer TANDEM

TANDEM on uksega cargosüsteem, millel kitsamad korvid on kinnitatud ukse siseküljele ja laiemad korvid liiguvad ust avades kapi esiserva, mis muudab selle süsteemi eriti töökindlaks. Kuna sellel süsteemil puudub kinnitus kapi lae külge, siis on võimalik seda kasutada erinevate kõrgustega kappides. Raami enda kõrgused on 800, 1100 ja 1700 mm. Kappide laiused peavad olema 450, 500 või 600 mm. Võimalik valida kolme erineva korvriiuli vahel: Metal Basket, Arena Classic ja Arena Style.

Cargo VSA

VSA on uksega cargo, mis sobib 300 ja 400 mm laiustesse kappidesse. Lihtne ja töökindel süsteem muudab kapi kasutamise väga mugavaks, sest uks liigub 155 kraadi kõrvale ja samal ajal tulevad korvid kapi eriserva, tänu millele on juurdepääs riiulitele igast küljest avatud. Cargot saab kasutada alates 1700 mm kõrgustes kappides. Komplektis on 5 liigutatavat korvriiulit. Võimalik on valida kahe tooni vahel – tumehall ja hõbehall.

Cargo Scala sisesahtlitega

NOVA Scala sahtlitega cargo puhul on võimalused peaaegu piiramatud, sest kapi laiust ja kõrgust on võimalik teha täpselt teie vajadustele. Üldjuhul paigaldatakse 3 sahtlit ukse külge ja 2 jäävad eraldi avatavateks sisesahtliteks. Selline lahendus võimaldab hõlpsamini võtta tooteid uste küljes asuvatest sahtlitest.

Cargo alakappi

Alumistesse kappidesse mõeldud cargosid saab kasutada 200-400 mm laiustes kappides. Vastavalt vajadusele saab ühele cargole panna 2-3 riiulit. Võimalik on valida kahe erineva korvriiuli vahel: hõbehallid traatkorvid ja Arena Classic täispõhjaga korvid

Cargo alakappi Kesseböhmer KOJU

Alumistesse kappidesse mõeldud KOJU cargo süsteemil on libisemisvastased täis-põhjad. Cargot saab kasutada 300 ja 400 mm laiustes kappides ja ülemise riiuli asemele saab panna hoiukarbid. Võimalik on valida kahe tooni vahel – tumehall ja hõbehall.

Cargo 150 käterätikutele

Rätikutele mõeldud cargosid saab kasutada 150 mm laiades kappides. Töökindlad GRASS siinid muudavad cargod töökindlaks ja kergelt liuglevaks. Võimalik on valida kahe tooni vahel – tumehall ja hõbehall.

Cargo 150 korvidega

Kahe korviga cargot saab kasutada 150 mm laiades kappides. Töökindlad GRASS siinid muudavad cargod töökindlaks ja kergelt liuglevaks. Võimalik on valida kahe tooni vahel – tumehall ja hõbehall.

Cargo 150 küpsetusplaatidele

Küpsetusplaatidele mõeldud cargot saab kasutada 150 mm laiades kappides. Töökindlad GRASS siinid muudavad cargo väga kergelt liuglevaks. Võimalik on valida kahe tooni vahel – tumehall ja hõbehall.