Cargod

Cargo Kesseböhmer DISPENSA

DISPENSA on otse väljatõmmatav cargo süsteem, mida saab kasutada 1200-2300 mm kõrgustes ja 300, 400, 500 ja 600 mm laiustes kappides. Võimalik on valida nelja erineva korvriiuli vahel: Metal Basket, Arena Classic, Arena Style ja Arena Vario.

Cargo Kesseböhmer SWING

SWING on 100% väljatõmmatav ja 90 kraadi keeratav mehhanism, mis muudab selle kasutamise eriti mugavaks. Seda cargot saab kasutada 1200-2200 mm kõrgustes ja 300-400 mm laiustes kappides. Võimalik valida nelja erineva korvriiuli vahel: Metal Basket, Arena Classic, Arena Style ja Arena Vario.

Cargo Kesseböhmer TANDEM

TANDEM on uksega cargosüsteem, millel kitsamad korvid on kinnitatud ukse siseküljele ja laiemad korvid liiguvad ust avades kapi esiserva, mis muudab selle süsteemi eriti töökindlaks. Kuna sellel süsteemil puudub kinnitus kapi lae külge, siis on võimalik seda kasutada erinevate kõrgustega kappides. Raami enda kõrgused on 800, 1100 ja 1700 mm. Kappide laiused peavad olema 450, 500 või 600 mm. Võimalik valida kolme erineva korvriiuli vahel: Metal Basket, Arena Classic ja Arena Style.

Cargo VSA

VSA on uksega cargo, mis sobib 300 ja 400 mm laiustesse kappidesse. Lihtne ja töökindel süsteem muudab kapi kasutamise väga mugavaks, sest uks liigub 155 kraadi kõrvale ja samal ajal tulevad korvid kapi eriserva, tänu millele on juurdepääs riiulitele igast küljest avatud. Cargot saab kasutada alates 1700 mm kõrgustes kappides. Komplektis on 5 liigutatavat korvriiulit.

Cargo NOVA Scala sahtlitega

NOVA Scala sahtlitega cargo puhul on võimalused peaaegu piiramatud, sest kapi laiust ja kõrgust on võimalik teha täpselt teie vajadustele. Üldjuhul paigaldatakse 3 sahtlit ukse külge ja 2 jäävad eraldi avatavateks sisesahtliteks. Selline lahendus võimaldab hõlpsamini võtta tooteid uste küljes asuvatest sahtlitest.

Cargo alakappi

Alumistesse kappidesse mõeldud cargosid saab kasutada 200-400 mm laiustes kappides. Vastavalt vajadusele saab ühele cargole panna 2-3 riiulit. Võimalik on valida kolme erineva korvriiuli vahel: kroomitud korvid, hallid korvid ja Arena Classic.

Cargo 150 käterätikutele

Rätikutele mõeldud cargod on tumehallid või kroomitud viimistlusega ning saab kasutada 150 mm laiades kappides. Infiniti Plus cargo põhi on valge ja kroomitud raamid laiema disainiga. Töökindlad GRASS siinid muudavad cargod töökindlaks ja kergelt liuglevaks.

Cargo 150 korvidega

Kahe korviga ja kroomitud viimistlusega cargot saab kasutada 150 mm laiades kappides. Infiniti Plus cargo põhjad on valged ja kroomitud raamid laiema disainiga. Töökindlad GRASS siinid muudavad cargod töökindlaks ja kergelt liuglevaks.

Cargo 150 küpsetusplaatidele

Küpsetusplaatidele mõeldud cargo on kroomitud viimistlusega ja saab kasutada 150 mm laiades kappides. Töökindlad GRASS siinid muudavad cargo väga kergelt liuglevaks.