Tellimine

You are here:

Köögimööbli tellimine

Uue köögimööbli ostmine tekitab tõelist ootusärevust. Värskeimad trendid ja uusimad võimalused muudavad toiduvalmistamise lihtsaks ning köögi suurepäraseks söömiskohaks. Kindlasti tuleks arvestada, et köök, mille kasuks otsustate, kestab umbes 15-20 aastat. Sellepärast on tähtis, et räägiksite oma köögimööbli valmistajale uue köögi kohta kõike: mis Teile meeldib ja mis mitte, kas Teil on erisoove jne.

Millest alustada?

  • Teil on olemas joonised?

Teil on olemas joonised köögimööblist ja teate, mis materjalidest mööblit soovite, saatke need meile ja teeme esialgse hinnapakkumise ja 3D joonise.

  • Vajad köögimööbli tellimisel disaineri abi?

Teil puuduvad joonised ja ei tea täpselt, millist köögimööblit tahate, siis soovitame kasutada disaineri paketti, millega saate tutvuda siin.

  • Ei soovi kasutada disainerit aga vajate asjatundja abi?

Leppige aeg kokku ja külastage meie salongi Raasikul, aga enne tehke kindlasti mõned pildid köögi seintest ja võtke esialgsed mõõdud, et saaksime koostada võimalikult täpse 3D joonise. Objekti täpsed mõõdud võtab meie esindaja peale tellimuse vormistamist.

Võtke palun järgmised mõõdud:

  • A – seinte üldmõõdud (kõrgused, laiused);
  • B – akende ja uste mõõdud (kõrgused, laiused ja kindlasti mõõtke ära akende kõrgus põrandast);
  • C – veetorude ja kanalisatsiooni asukohtade mõõdud;
  • D – õhupuhastajale mõeldud ventilatsiooniava mõõdud;
  • E – pistikupesade ja elektrijuhtmete mõõdud (tehke kindlaks, kas valgustitele on juba lüliti olemas).
Näidislahendus mõõtude võtmiseks:

Mõõtude võtmine vasakus seinas:

Mõõtude võtmine paremas seinas:

Tellimuse vormistamine

Kui 3D joonis ja hinnapakkumine sobivad, siis vormistatakse tellimus. Teile saadetakse tellimuse kinnitus, mis sisaldab täpset mööbli maksumust ja valmimise tähtaega, selle alusel saate tasuda 50% ettemaksu.

Mööbli paigaldus ja teise osa tasumine

Köögimööbli paigaldus võtab aega üldjuhul 1-2 päeva, sõltuvalt köögi suurusest ja keerukusest. Peale mööbli paigaldust saadetakse Teile arve, mis tuleb tasuda 3 päeva jooksul peale paigaldust (kehtib eraisikute tellimustele), et jõuaksite tutvuda oma uue mööbliga ja veenduda selle kvaliteedis.

Meeldivate kohtumisteni!