Tellimine

Uue köögimööbli tellimine tekitab tihtipeale tõelist ootusärevust. Kas järgida värskemaid sisekujundustrende või eelistada retrohõngu? Kuna köök on kodu süda, soovitame valida stiili, mille keskel tunnete end hubaselt.

 

Millest alustada?

Tellimise esimene samm on alati erinevate stiilide vahel valimine. Kui stiil valitud, ongi aeg võtta ette köögimööbli tellimine. Olgu köögimööbel milline tahes, arvestage tellimisel kindlasti nende kolme olulise punktiga:

Tellimine

Näidisköökide, materjalide ja furnituuridega saate tutvuda meie esindustes.

Teil on olemas joonised köögimööblist

Teil on olemas esialgsed joonised köögimööblist ja teate millistest materjalidest peaks uus köögimööbel olema. Sellisel juhul saatke need meile ja koostame Teile esialgse hinnapakkumise.

NB! Pakkumist ei saa koostada ainult köögi plaani või pealtvaate joonise järgi.

Vajate asjatundja abi

Kui Te pole lõpuni kindel, milline peab köögimööbel olema, soovitame pidada nõu asjatundjaga. Selleks ootame Teid külla meie esindustesse. Enne kohtumist tehke köögi seintest pildid ja võtke esialgsed mõõdud, et saaksime koostada võimalikult täpse 3D joonise. Objekti täpsed mõõdud võtab meie esindaja peale tellimuse vormistamist.

Joonise koostamiseks võtke palun järgmised mõõdud:

A.

Seinte üldmõõdud (kõrgused, laiused)

B.

Akende ja uste mõõdud (kõrgused, laiused ja akende kõrgused põrandast)

C.

Veetorude ja kanalisatsiooni asukohtade mõõdud

D.

Ventilatsioonitorude ja laes olevate luukide mõõdud

E.

Pistikupesade, lülitite ja elektrikaablite asukohtade mõõdud

Näidislahendus mõõtude võtmiseks

Mõõtude võtmine vasakus seinas

Mõõtude võtmine paremas seinas

Happy woman and man spend morning at their new kitchen with big windows and modern furniture

Tellimuse vormistamine

Kui 3D joonis ja hinnapakkumine sobivad, siis vormistame tellimuse. Saadame Teile tellimuse kinnituse, kus on kirjas tellitud köögimööbli hind ja valmimise tähtaeg. Tellimuse kinnitamiseks tuleb tasuda 50% ettemaksu.

Mööbli paigaldus ja teise osa tasumine

Sõltuvalt köögi suurusest ja tehnilises keerukusest võtab köögimööbli paigaldus aega üldjuhul 1-2 päeva. Peale mööbli paigaldamist saadame Teile arve, mis tuleb tasuda 3 päeva jooksul peale paigaldust (kehtib eraisikute tellimustele).