Meie tegemised

Aastate jooksul on meie tegemised pälvinud korduvalt meedia tähelepanu. Võimalik, et märkasite meie nime esimest korda mõnda alljärgnevat artiklit lugedes või telesaadet vaadates.

Noored ajasid sisustusfirmadel juhtme kokku. Appi tuli Knolle Köögid

Kvaliteetset köögimööblit otsides pöörduti paari tuntuma ja rohkem reklaamitud ettevõtte poole. Paraku ei soovinud need erilahendustega tegeleda. Seda toredam oli kohata Knolle Köökide meeskonda, kes olid nõus riskima ja mõtlesid kaasa.

Delfi fotovõistluse “Minu stiilne köök“ lisaauhinna võitis Knolle Köökide valmistatud köök!

Konkursil anti välja auhind köögile, milleks on modernse joonega köök, kus kohtuvad kivi ja puit. Köögi omaniku Jaanika sõnul oli eesmärgiks luua võimalikult praktiline, modernne ja terviklik lahendus, mis sobiks hästi nii elutoaga kui ka ülejäänud eramu stiiliga.

OÜ Knolle Köögid pani õla alla kohalikule jalgpalliklubile.

Raasiku ettevõttena peame oluliseks oma kandi inimeste tegemiste toetamist. Aastal 1993 asutas Raivo Vaga Raasikul jalgpalliklubi FC Joker. Elame kaasa Jokeri jalgpallurite edule nii kodumurul kui võõrastel väljakutel. Ela kaasa Raasiku Jalgpalliklubi FC Jokeri´le läbi Facebooki!

Tamme ja kivi sõprus avaras köögis, mille valmistas Knolle Köögid.

Itaalia villat meenutav maja kerkis kohale, kus enne oli olnud kordoniks kutsutud metsavahimajake. Noor peremees Riho Alavee esindab selles talukohas kolmandat põlvkonda. Esimene ruum, millest Riho koos kaasa Mariaga värskelt valminud kodus unistasid, oli avar ja moodne köök.

Knolle Köögid Kanal 2 saates KODUTUNNE

Eestis on palju peresid, kes kohe kuidagi ei tule ise omadega toime. Tihti on selleks üksikvanemad, kes suudavad pere küll toita, kuid kelle võimalused sellega ka piirduvad. Et nende unistused kaasaegsest kodust täituks kasvõi köögi piires, lõime käed telesaatega Kodutunne, et saaksime raskustes peresid toetada sellega, mida me kõige paremini teha oskame - köögimööbli valmistamisega.

Kohalik perearstikeskus eelistab Knolle Kööke

Kuigi köögimööbli valmistamiseks võeti pakkumisi mitmeid, valiti kohaliku ettevõtte toodang: “Knolle Köögid pakkumine oli soodsaim ning sümpaatne. Kui on võimalus tellida midagi kohalikult ettevõttelt, tuleb see võimalus ära kasutada ning toetada omasid"