Meie tegemised

Delfi fotovõistluse “Minu stiilne köök“ lisaauhinna võitis Knolle Köökide valmistatud köök!

Konkursil anti välja auhind köögile, milleks on modernse joonega köök, kus kohtuvad kivi ja puit. Köögi omaniku Jaanika sõnul oli eesmärgiks luua võimalikult praktiline, modernne ja terviklik lahendus, mis sobituks hästi nii elutoaga kui ka ülejäänud eramu stiiliga.

 

OÜ Knolle Köögid pani õla alla kohalikule jalgpalliklubile:

Ela kaasa Raasiku Jalgpalliklubi FC Jokeri´le läbi Facebooki!

Tamme ja kivi sõprus avaras köögis, mille valmistas Knolle Köögid:

Itaalia villat meenutav maja kerkis kohale, kus enne oli olnud kordoniks kutsutud metsavahimajake. Noor peremees Riho Alavee esindab selles talukohas kolmandat põlvkonda. Esimene ruum, millest Riho koos kaasa Mariaga värskelt valminud kodus unistasid, oli avar ja moodne köök.

Loe lähemalt: https://moodnekodu.delfi.ee/news/sisustusjadisain/tamme-ja-kivi-soprus-avaras-koogis?id=81350439

 

Noored ajasid sisustusfirmadel juhtme kokku. Olukorra päästis vanaonu ning riske võtnud Knolle Köögid:

Esialgu vanemate korteris elanud Teet ja Merilin hakkasid ühist kodus otsima pealinnast. Kvaliteetset köögimööblit otsides pöörduti paari tuntuma ja rohkem reklaamitud ettevõtte poole. Paraku ei soovinud need erilahendustega tegeleda. Seda toredam oli kohata Knolle Köökide meeskonda, kes olid nõus riskima ja mõtlesid kaasa. Kõige rohkem rõõmustas Merilin selle üle, et tänu valitud meistritele on nende mahukad köögikapid hõlpsasti avatavad ja suletavad.

Loe lähemalt: https://digileht.maakodu.delfi.ee/kodu/noored-ajasid-sisustusfirmadel-juhtme-kokku-olukorra-paastis-vanaonu?id=81065651

 

Knolle Köögid kohaliku perekeskuse eelistus

Kuigi köögimööbli valmistamiseks võeti pakkumisi mitmeid, valiti kohaliku ettevõtte toodang: “Knolle Köögid pakkumine oli üks soodsaim ning sümpaatne. Kui on võimalus tellida midagi kohalikult ettevõttelt, tuleb see võimalus ära kasutada ning toetada omasid.

Loe lähemalt: https://sonumitooja.ee/arukula-mannikabi-perekeskus-sai-uue-koogimoobli/

 

Knolle Köögid Kanal 2 saates KODUTUNNE

Eestis on palju peresid, kes kohe kuidagi ei tule ise omadega toime. Tihti on selleks üksikvanemad, kes suudavad pere küll toita, kuid elementaarseks rahuloluks ressurssi enam ei jätku. Koostöös saatega Kodutunne otsustasime ka meie selliseid peresid aidata.

Vaata saateid:

https://kanal2.ee/pluss/video/?id=2718
https://kanal2.ee/pluss/video/?id=2775
https://kanal2.ee/pluss/video/?id=3025
https://kanal2.ee/pluss/video/?id=3957
https://kanal2.ee/pluss/video/?id=4260
https://kanal2.ee/pluss/video/?id=4382

 

Knolle Köögid Kanal 2 saates KODUSAADE

Missugust kodu oleks paslik nimetada superluksiks? Vilunud sisearhitekt Ivi-Els Schneider tutvustab üht sellist: loomulikult sisaldab see mitmeid vannitube, spaa-mõnusid pakkuvat saunakompleksi ja kindlasti kvaliteetset ja ergonoomilist köögimööblit.

Kivist tööpinna paigaldus katusekorterisse

Olukordi, kus tööpinnad ei mahu kitsaste trepikodade tõttu korterisse, ei tule ette just tihti, kuid siiski… Lihtne on lahendada probleem, kui valmistada tööpind kahes tükis, kuid meie seda teed ei läinud. Mida vähem on ühenduskohti tööpinnal, seda kindlam ja nägusam jääb lõpptulemus. Meie lahendus oli lihtne ja kiire: