Disainspoon

Disainspoon on disainerite lemmik! Nendega on võimalik kujundada stiilne ja eristuv köögimööbel.

Disainspoon Shinnoki 4.0

Vaieldamatu lemmik nii arhitektide, kui ka mööblitootjate seas. Shinnoki paneelid on juba tehases viimistletud ja nendega on võimalik luua ja kujundada stiilne ja eristuv interjöör. Paneelid on ühtlase värvi ja mustriga, tagades nii ilusaima väljanägemise. 

Kaitse vedelike eest

Uus Shinnoki 4.0 on paremini kaitstud vedelike eest. Spooni viimistlemisel kasutatakse spetsiaalset tehnoloogiat, mis aitab lakil tungida sügavale puidu pooridesse.

Kriimustustele vastupidav

Tänu uuele viimistlustehnikatele on Shinnoki 4.0 kaitstud väikeste kriimustuste eest. See saavutatakse kuuekihilise lakkimisprotsessiga, mis ei kahjusta paneelide loomulikku tekstuuri ega välimust.

Siidiselt pehme

Shinnoki 4.0 on valmistatud ülimoodsate ja peenhäälestatud tehnikatega, mis säilitavad naturaalspooni parimad omadused. Spooni viimistlemisel kasutatakse spetsiaalset ekstramatti lakki, mis jätab siidiselt pehme pinna ja aitab säilitada puidu loomulikku välimust. Spooni harjamine enne viimistlust suurendab iga puidusüü autentset tekstuuri.

Disainspoon Querkus

Querkus tähendab ladina keeles tamm, mis sümboliseerib vastupidavust ja aegumatut klassikat. Mille eesmärgiks on valmistada kõige kaunimaid tammespooniga plaadid, mis inspireerivad ja täidavad iga kliendi südame rahuloluga. Querkus spoonplaadid viimistletakse mati lakiga.