Sahtlid ja sahtlisisud

Sahtlisüsteemid Nova Pro Scala

Kasutame Austria firma GRASS sahtleid, kes on juba üle 60 aasta olnud üks maailma juhtivamaid furnituuri tootjaid maailmas. Nova Pro Scala on uue põlvkonna sahtel, mida iseloomustab kõige paremini kõrge kvaliteet, tehniline täpsus ja progressiivne disain. Rahvusvaheliselt tunnustatud German Design Awards 2016 auhindade jagamisel, pälvis Nova Pro Scala sahtel auhinna „Suurepärane tootedisain“. Sahtli sisekülg ja põhi moodustavad 90 kraadise nurga, mis võimaldab rohkem ja paremini sinna asju paigutada. Sahtlipõhjade lihtsamaks puhastamiseks saab esipaneele kergesti ja tööriistavabalt eemaldada. Nova Pro Scala sahtliküljed on saadaval tumehalli „Stone“ viimistlusega.

Sahtlijaoturid Tavinea Optima ja Smart Board

Sahtlijaotureid saab kasutada Scala 186 ja Crystal Plus sahtlites

Sahtlisisud täispuidust

Sahtlisisud on valmistatud naturaalsest tammepuidust ja viimistletud loodusliku õliga. Erinevatest moodulitest saab sahtlisisusid paigaldada 300-1200 mm laiustesse sahtlitesse. 

Sahtlisisud Tavinea Sorto

Tavinea Sorto on premium klassi sahtlisisude komplekt, mis mõeldud just Nova Pro Scala sahtlitele. Sahtlisisud koosnevad erinevatest musta ja tumehalli viimistlusega puit ja metallmoodulitest, mida saab sahtlisse paigutada täpselt oma soovide ja vajaduste järgi.

Sahtlisisud HÄFELE

Häfele söögiriistade jaotusrestid on valmistatud vastupidavast plastikust. Tänu tugevale ja siledale pealispinnale on need vastupidavad ning puhastamine väga lihtne. Plastikust sahtlisisusid saab paigaldada 300-900 mm laiustesse sahtlitesse. Saadaval värvitoonid hall ja must.

Sahtlisisud Agenda

Agenda söögiriistade jaotusrestid on valmistatud vastupidavast tumehallist plastikust. Sahtlisisusid saab paigaldada 400, 500, 600, 700, 800 ja 900 mm laiustesse sahtlitesse.

Valamukapi sisesahtel Orgaboard

Sahtli põhjamatt