Sahtlid ja sahtlisisud

Sahtlisüsteemid Nova Pro Scala

Kasutame Austria firma GRASS GmbH sahtleid, kes on juba üle 60 aasta olnud üks maailma juhtivamaid furnituuri tootjaid maailmas. Nova Pro Scala on uue põlvkonna sahtel, mida  iseloomustab kõige paremini kõrge kvaliteet, tehniline täpsus ja progressiivne disain. Rahvusvaheliselt tunnustatud German Design Awards 2016 auhindade jagamisel, pälvis Nova Pro Scala sahtel auhinna „Suurepärane tootedisain“. Sahtli sisekülg ja põhi moodustavad 90 kraadise nurga, mis võimaldab rohkem ja paremini sinna asju paigutada. Sahtlipõhjade lihtsamaks puhastamiseks saab esipaneele kergesti ja tööriistavabalt eemaldada.
Nova Pro Scala sahtliküljed on saadaval tumehalli „Stone“ viimistlusega.

Sahtlisisud HÄFELE

Häfele söögiriistade jaotusrestid on valmistatud vastupidavast plastikust. Tänu tugevale ja siledale pealispinnale on need vastupidavad ning puhastamine väga lihtne. Plastikust sahtlisisusid saab paigaldada 300-900 mm laiustesse sahtlitesse. Saadaval värvitoonid hall ja must.

Sahtlisisud Agenda

Agenda söögiriistade jaotusrestid on valmistatud vastupidavast tumehallist plastikust. Sahtlisisusid saab paigaldada 400, 500, 600, 700, 800 ja 900 mm laiustesse sahtlitesse.

Sahtlisisud täispuidust

Sahtlisisud on valmistatud naturaalsest tamme- või pöögipuidust ja viimistletud loodusliku õliga. Standardlahendusena saab söögiriistade sahtlisisusid paigaldada 500, 600, 800, 900 ja 1000 mm laiustesse sahtlitesse, kuid tänu teleskoopsüsteemile saab neid kasutada ka erimõõdulistes sahtlites. Lisaks on saadaval puidust maitseainete ja nugade hoidja, mida saab sahtlisse kombineerida koos puidust söögiriistade jaotusrestiga.

Sahtlisisud Tavinea Sorto

Tavinea Sorto on premium klassi sahtlisisude komplekt, mis mõeldud just Nova Pro Scala sahtlitele. Sahtlisisud koosnevad erinevatest musta ja tumehalli viimistlusega puit ja metallmoodulitest, mida saab sahtlisse paigutada täpselt oma soovide ja vajaduste järgi.

Valamukapi sisesahtel Orgaboard

Sahtel on mõeldud paigaldamiseks valamukappi, prügisüsteemi peale. Sobib 800, 600 ja 500 mm laiustesse kappidesse. Saadaval ka tumehall, mis sobib ainult 600 mm laiustesse kappidesse. Komplektis on kaks liigutatavat ja sahtlist väljapoole paigutatavat plastikust karpi, mille suurused on 1.2  ja 2,7 L. Karpe on võimalik eraldi juurde tellida.

Sahtli põhjamatt

Sahtli põhjamatid aitavad asjade libisemise vastu, summutavad müra ja kaitsevad sahtlipõhja vigastuste eest. Kuna matid on eemaldatavad, siis nende puhastamine on väga lihtne. Matid on 1,5 mm paksused ja saadaval nii valget kui ka halli tooni.