Valgustid ja lülitid

Süvistatud kohtvalgusti LED-19

Valgusti LED-19 on sooja tooniga (warm white) ja sobib kasutamiseks pigem klassikalistes või soojade toonidega köögimööblites. Ühe valgusti võimsus on 2,5 W.

Süvistatud kohtvalgusti LED-17

Valgusti LED-17 on külma tooniga (natural white) ja sobib kasutamiseks pigem modernsetes või külmade toonidega köögimööblites. Ühe valgusti võimsus on 1,7 W.

LED riba valgusti Häfele

Sooja tooniga (warm white) LED riba on mõeldud kasutamiseks pigem modernsetes ja soojade toonidega köögimööblites. Valgusti võimsus 1 jm kohta on 15 W. Valgusriba paigaldamiseks saab kasutada nii süvistatavat, kui ka pinnapealset alumiiniumprofiili.

LED riba valgusti Häfele

Külma tooniga (natural white) LED riba on mõeldud kasutamiseks pigem modernsetes ja soojade toonidega köögimööblites. Valgusti võimsus 1 jm kohta on 15 W. Valgusriba paigaldamiseks saab kasutada nii süvistatavat, kui ka pinnapealset alumiiniumprofiili.

LED valgusti HIDDI

LED valgusti HIDDI on mõeldud sahtlite ja kappide sisemuse valgustamiseks. Sisseehitatud andur lülitab valgusti automaatselt sisse ja välja kui uks avatakse või suletakse.

  • Mõõdud 98x25x15
  • Valguse toon 2700K
  • Võimsus 3W

LED valgusti puutevaba sensorlüliti

Valgustugevuse regulaatoriga puutevaba sensorlüliti tegevusraadius on 80 mm.

LED valgusti sensorlüliti

Valgustugevuse regulaatoriga sensorlüliti. Lülitamiseks ja valgustugevuse reguleerimiseks tuleb puudutada lülitit.

LED ribavalgusti alumiiniumprofiili sensorlüliti

Valgustugevuse regulaatoriga sensorlüliti, mis on mõeldud alumiiniumprofiili paigaldamiseks. Lülitamiseks ja valgustugevuse reguleerimiseks tuleb puudutada lülitit.

LED valgusti lüliti

Lülitit on saadaval kahes värvitoonis: hall ja must.